Святий Рох (1295 — 16 серпня 1327) — захисник від пошестей, епідемій, чуми, інфекційних та вірусних захворювань.

Згідно з переказами святий Рох народився в Монпельє близько 1295 в сім’ї губернатора міста. Ще при народженні він був відзначений особливим знаком на грудях у формі червоного хреста. Постити почав ще немовлям, відмовляючись від материнського молока щосереди та щоп’ятниці. У 5 років провідував хворих, подавав милостиню.

Хлопець у ранньому віці втратив батьків, після чого роздав усе майно бідним і поїхав до Риму на прощу. Прибувши до Італії Рох виявив, що в країні лютує епідемія чуми, після чого він почав мандрувати по країні, доглядаючи за хворими на чуму і оздоровлюючи їх молитвою і хресним знаменням. Переказ повідомляє про чуда зцілення, зроблені ним у Аквапенденте, Чезені, Ріміні, Новарі, Римі, Мантуї, Модені та Пармі. У Римі вилікував кардинала Британікуса, написавши йому на чолі знак хреста, який залишився в нього назавжди. Прибувши до П’яченци Рох сам заразився чумою, був вигнаний з міста, і відправився помирати в покинуту лісову хатину. За переказами собака дворянина на ім’я Готхард принесла св. Роху, помиравшому від голоду, хліб. Незабаром святий зцілився від чуми, а Готхард став його помічником.

Після одужання святий Рох повернувся на батьківщину, де відмовився розкрити своє ім’я, і був кинутий у в’язницю як шпигун за наказом свого власного дядька. Після п’ятирічного ув’язнення він помер 16 серпня 1327. Після смерті він був впізнаний за знаком хреста на грудях.

Культ вшанування розвинувся після смерті. Вважався одним з покровителів Львова. День вшанування — 16 серпня.

Купити оберіг

Рох проти корони

 

Багатовікова молитва до св. Роха

«О святий Роху, покровителю недужих та захисник від інфекційних хвороб, змилуйся над нами та захисти нас. Дай зцілення тим, хто лежить на ліжку страждань. Твоя сила була такою великою, коли ти був у цьому світі, що знаком Хреста, багато хто зцілився від своїх хвороб. Тепер, коли ти на небі, твоя сила не менша. Передай Богові наші зітхання та сльози. І вимоли для нас те здоров’я, якого ми прагнемо. Через Христа, Господа нашого. Амінь.»

 

МОЛИТВА ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОШИРЕННЯ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСА

Отче наш, сповнені довіри, просимо Тебе, щоб коронавірус не завдавав більше шкоди і щоб епідемію можна було якнайшвидше опанувати. Просимо Тебе про повернення здоров’я хворим і мир тим місцям, куди коронавірус дійшов. Прийми тих, хто помер від цієї хвороби, потіш їхні сім’ї. Підтримуй та захищай медичний персонал, який бореться з вірусом, надихай та благословляй тих, хто намагається контролювати ситуацію. Господи Ісусе, лікарю наших душ і тіл, ми відчуваємо себе безпорадними перед цією глобальною загрозою, але довіряємо Тобі, даруй нам мир і здоров’я. Мати Божа, бережи нас і опікуйся нами, веди нас у любові до Твого Сина, Ісуса. Амінь.

Святий Севастіане, молись за нас!
Свята Франциско Римська, молись за нас!
Святий Роху, молись за нас!
Свята Розаліє, молись за нас!
Святий Карле Борромею, молись за нас!
Святий Євгене де Мазенод, молись за нас!

(093) 208 9070 (Viber) Відхилити

Вінчальна Пара Ікона

Оптовий прайс

Прайс відкриється зразу, у цьому ж вікні. Посилання на нього ми також надішлемо Вам на Email. Обіцяємо не спамити.

You have Successfully Subscribed!