Часом бувають у житті ситуації, коли людині залишається сподіватися тільки на допомогу Божу. Але й просто помолитися на благо рідних і близьких ніколи не зайве. Часто, приходячи в храм чи церкву, ми бачимо перед собою безліч ікон. На всіх зображені святі, яким моляться про різні речі. Вважається, що до кожної ікони потрібно молитися з певними проханнями. Але люди, не обізнані в релігійних правилах, рідко коли знають призначення кожної ікони. Ми розповімо вам, якій іконі про що молитися:

«Трійця» — до неї моляться про найголовніше і важливе в житті, про те, що може вплинути на всю подальшу долю людини. Молитися біля неї треба людям, які втратили надію і не знаходять виходу зі складної ситуації. Перед молитвою чітко продумайте своє прохання. Молитися Трійці потрібно після покаяння і вознесіння хвали Господу.

«Спас Нерукотворний» — ікона, що володіє сильною енергетикою. На ній зображений Спаситель, до якого слід звертатися з проханнями врятувати душу, вказати шлях істинний, зцілитися і позбутися поганих думок. Милості можна просити як для себе, так і для інших, але спочатку потрібно покаятися і прочитати «Отче наш». Цей образ є в кожному храмі, але якщо хочете домогтися більш сильного ефекту, відправляйтеся в храм, названий його ім’ям.

«Спас Вседержитель» — її просять зберегти членів родини.

«Розп’яття» допомагає захистити будинок від злодіїв і покарати злочинців.

«Спас в терновому вінку» допомагає подолати всі перешкоди на шляху порятунку душі.

Ікона Божої Матері. Вона має багато варіантів — Володимирська, Казанська, Іверська і т.д. У кожної з них своє особливе призначення. При бажанні Ви легко зможете дізнатися, в чому суть кожної, ми ж зараз розглянемо найвідоміші. Якій іконі Божої Матері про що молитися?

До Володимирської ікони Божої Матері звертаються тоді, коли потрібно прийняти важливі для багатьох людей рішення, також їй моляться перед важливими подіями в житті. Часто до Володимирської Ікони Божої Матері звертаються, коли країна в небезпеці.

До Казанської Ікони Божої Матері волають з проханнями зберегти рідних і близьких, які беруть участь у військових діях. До Іверської Ікони Божої Матері звертаються з проханнями про статок, захисту від темних сил, хвороб, наклепів і ворогів. Це ікона — хранителька. До Тихвінської Ікони Божої Матері звертаються з проханнями вказати вірний шлях і зберегти людину в дорозі. Ця ікона — путеводітельніца.

«Остробрамської» допомагає знайти і зберегти щастя подружньої пари. Також їй моляться про те, щоб сторонні люди не втручалися у відносини наречених.

«Віра, Надія, Любов» дарує людям мудрість, допомагає зміцнити в людських серцях віру, надію і любов, а також дає сили для подолання важких життєвих перешкод.

«Стягнення загиблих» — їй моляться про здоров’я, благополуччя і щастя дітей, а також про повернення в сім’ю заблукалих чад (діти, які потрапили в секту, зазнали сильної наркотичної та алкогольної залежності і т.д.).

«Помічниця в пологах» — їй моляться про благополучну вагітність, про те, щоб мати і майбутня дитина були здорові.

«Годувальниця» допомагає зберегти здоров’я новонародженого. Також її просять про те, щоб у матері було достатньо молока, щоб вигодувати немовля.

«Нев’янучий цвіт» допомагає зберегти жіноче здоров’я, цнотливість і чистоту на довгі роки. Їй моляться про жіноче благополуччя.

«Розчулення» — їй моляться про благополучне, щасливе і гідне заміжжя, про хороших наречених.

«Всецариця (Пантасса)» надає могутній зцілюючий вплив. Їй моляться про позбавлення від хвороб, в тому числі невиліковних. Також їй моляться батьки про позбавлення своїх дітей від різного роду залежностей.

«Благоуханний Колір» допомагає зберегти чистоту думок, прожити праведне і щасливе життя. Також сприяє вирішенню сімейних проблем, позбавлення від хвороб, і вірного пошуку мети і сенсу життя.

«Микола Чудотворець» — одна з найвідоміших і шанованих ікон у світі. Їй потрібно молитися тим, хто по життю чи по роботі багато подорожує або часто знаходиться в дорозі. Їй моляться моряки, рибалки, льотчики, мандрівники і мореплавці. Крім того, Микола Чудотворець — заступник несправедливо скривджених, жінок, дітей, жебраків, несправедливо засуджених та ув’язнених. Тому всі ці категорії населення можуть звертатися до Ікони Миколи Чудотворця зі своїми проханнями.

«Святий великомученик Пантелеймон» — Цій іконі моляться про зцілення від хвороб.

«Несподівана радість» — до неї звертаються з проханнями простити гріхи, зцілити від хвороб (зокрема, від хвороб вух і від глухоти). Просять за здоров’я дітей, про збереження шлюбу в любові та злагоді.

«Семистрільна» — на цій іконі зображена Богородиця, пронизана сімома стрілами — трьома з правого і чотирма з лівого боку. Ця ікона має відомий різновид під назвою «Пом’якшення злих сердець». Їй моляться про примирення ворогів, про відновлення миру в родині і між близькими людьми. Її можна брати з собою на важливі справи.

«Невипивана Чаша» — у цієї ікони просять про зцілення від згубних залежностей, таких як пияцтво, наркоманія, азартні ігри.

«Цілителька» — одна з найдавніших. Біля неї моляться про зцілення тіла і душі. Вона оберігає від бід, осуду, скорботи, допомагає у звільненні ув’язнених.

«Знамення» — їй моляться про збереження миру і дружби в сім’ї, захисту від недоброзичливців, чародійства і чаклунства.

«Відчайдушних єдина надія» — її просять про процвітання і благополуччя. Ще вона допомагає врятуватися від відчаю і знайти вихід з різних життєвих потреб.

«Троєручиця» — ця ікона допомагає знайти душевний спокій.

«Скоро-Послушниця» — у неї просять про невідкладну допомогу, про зцілення тіла і душі від хвороб, зокрема, від сліпоти, паралічу та онкології.

«Споручниця грішних» допомагає вимолити прощення своїх гріхів перед Господом.

«Петро і Февронія» — молитви біля неї допомагають знайти сімейне щастя і благополуччя, також її можна просити про народження дитини.

«Серафим Саровський» — цій іконі моляться ті, хто потребують підтримки і опори. Допомагає зцілитися від захворювань, дарує втіху.

«Святий Юрій Змієборець» — цій іконі можна молитися про благополуччя рідної землі, дітей, сім’ї. Вона допомагає втамувати печалі і скорботи. Також Юрій Змієборець — захисник домашніх тварин, тому його можна просити зберегти їх від нападу диких звірів.

«Ангел-охоронець» допомагає позбутися потреби і хвороби кожному хрещеному християнину. Молячись цій іконі, людина звертається до свого Ангела-хранителя, який рятує його від гріхів, бід і напастей.

(093) 208 9070 (Viber) Відхилити

Вінчальна Пара Ікона

Оптовий прайс

Прайс відкриється зразу, у цьому ж вікні. Посилання на нього ми також надішлемо Вам на Email. Обіцяємо не спамити.

You have Successfully Subscribed!